Wednesday, April 28, 2021 v: Novinky diváci: 201

Gold Drop, spoľahlivý špecialista na čistotu

Iste to dobre poznáte sami. Niečo sa doma zašpiní a je potrebné to vyčistiť, aj tá podlaha potrebuje umyť a čo potom napríklad auto, to už je otázka sama pre seba. Bežné starosti bežných domácností. Profesionální upratovači to majú oveľa náročnejšie a navyše, riešia všetko každý deň. Všetci bez rozdielu potom chcú to jediné - kvalitné prostriedky. Hovorí vám niečo značka Gold Drop? Mnohým zrejme áno a tí ostatní sa s ňou s najväčšou pravdepodobnosťou už stretli, len si toho ani nevšimli. Gold Drop vám môže podstatne zjednodušiť každodenné upratovanie, stačí sa bližšie zoznámiť s týmito produktmi.

Bohatá tradícia na poli čistoty

Spoločnosť Gold Drop pôsobí na trhu chemických výrobkov pre domácnosť už od roku 1991. Pôvodne sa jednalo o malú firmu sídliacu v meste Limanowa v Poľsku. Dnes Gold Drop zamestnáva približne 250 pracovníkov, má svoju sieť obchodných zastúpení po celom Poľsku a svoje výrobky dodáva do mnohých krajín nielen v Európe, ale aj vo svete. Poslaním Gold Drop je vyrábať produkty pre všetky domácnosti a zároveň bezpečné pre užívateľov. Táto firemná politika žne ovocie ako medzi zamestnancami, tak predovšetkým medzi zákazníkmi.

Moderné, kvalitné, šetrné

S postupným rastom firmy Gold Drop dochádzalo pochopiteľne aj k nutným investíciám. Dnes má spoločnosť k dispozícii svoje moderné výrobné technológie, kladie veľký dôraz na kvalitu a na ekologické dopady. V súčasnosti sa žiadna podobná spoločnosť nezaobíde bez patričných certifikátov. Pre zákazníkov je to prvá známka spoľahlivosti. Gold Drop je držiteľom certifikátov v oblasti systému riadenia kvality a má taktiež certifikáty zdravotnej nezávadnosti. Produkty Gold Drop sú skrátka úplne bezpečné ako pre užívateľa, tak pre životné prostredie.

Výrobky Gold Drop zahŕňajú celý škálu segmente čistoty

Bez akehokoľvek zveličovania a zahanbenia možno povedať, že výrobky Gold Drop zahŕňajú celý škálu v segmente čistenia. Ostatne, posúďte sami a porovnajte so svojimi vlastnými potrebami. Keď sa povie čistota v domácnosti, tak to sú pochopiteľne prostriedky na umývanie a ošetrovanie podláh, umývanie riadu, čistenie a údržbu nábytku či skla. Nechýba prípravky do umývačiek a čistiace a dezinfekčné prípravky. Pamätá sa aj na pracie a avivážne prostriedky, autokozmetiku alebo na hypoalergénne výrobky. Gold Drop má svoje produkty vhodné na rôzne povrchy. Môžete ich teda smelo použiť na drevo, sklo, keramiku atď. Získate proste univerzálny kvalitný a bezpečný prostriedok.

Kvalita skutočne nie je len prázdne slovo

O certifikátoch kvality a ekológie sme sa už zmienili, je ale nutné dodať, že na získanie takýchto certifikátov musí každá firma urobiť veľa. Audítori sú veľmi prísni a kritéria sú náročne. Navyše, mnohé certifikáty sa musia po nejakej dobe obhajovať. Gold Drop sa však nechce spoliehať "len" na certifikáty. Výsledkom je celý rad ocenení výrobkov v rôznych súťažiach. Napríklad ide o posledný diplom za najlepší výrobok v súťaži Zlatý bloček 2020, čo je cena poľských obchodníkov pre Eco Line prostriedokov na umývanie riadu.

Možno by nebolo zlé sa zoznámiť s tromi hlavnými zásadami spoločnosti Gold Drop:

  1. dôveryhodná, spoľahlivá, poctivá firma,
  2. trvalo udržateľný rozvoj a sociálnu zodpovednosť,
  3. rešpekt k životnému prostrediu. Vitajte vo svete Gold Drop.

Komentáre

Zanechajte svoj komentár