Novinky

Najnovšie príspevky blogu

Apr 30, 2022
Korenie pre každé varenie
Rozličné korenie, ktoré dnes vnímame ako nevyhnutnosť pri varení, bolo ešte pred zhruba dvesto rokmi drahou a luxusnou záležitosťou. Dnes už si ani nevieme predstaviť prípravu jedál bez použitia nášho obľúbeného korenia a „plané“ jedlo väčšina z nás prijíma len s veľkou nevôľou.
Jan 8, 2022
Nôž Oskard NK 038
Značka poľského výrobcu nožov Oskard, nie je na poli výrobcov nožov ničím neznámym a sláva tejto značky je veľmi zaslúžený. Tento výrobca sa kvalitou svojich výrobkov a varietou ponúkaných typov nožov, môže smelo rovnať aj tradičným nemeckým výrobcom, či slávnym výrobcom zo Škandinávie.
Nov 26, 2021
Vákuové sáčky pre vákuové baličky
Vákuové baličky sú nepostrádateľným pomocníkom nielen pre mäsiarov a kuchárov, ale aj pre domácnosti. Je možné vďaka nim potraviny uchovávať bez prístupu vzduchu, a tak predlžuje ich čerstvosť. V domácnosti potom vákuové baličky umožnia neplytvať s jedlom, poprípade pripraviť jedlo na zmrazenie a rozhodne nemôžeme zabúdať ani na varenie vo vákuu, tzv. sous vide.
Aug 2, 2021
Oleje a filtre BUSCH
Každá práca si žiada svoje, a to ako zo strany ľudí, tak zo strany vybavenia a potrebného príslušenstva. Samozrejmosťou potom je kvalita na všetkých týchto úrovniach. Keď mu máte plne zabezpečené tie najlepšie podmienky, tak môžete smelo zákazníkovi ponúknuť svoj produkt. Vyššie uvedené sa úplne hodí na vákuové baliace stroje a k nim patriace oleja a filtre značky BUSCH. Jedno bez druhého...
Jul 9, 2021
Značka MAXIMA má pre každého mäsiara niečo
Každá profesie a každá práca si žiada to svoje. Iste to poznáte sami veľmi dobre. K tomu,čo robíte potrebujete určité vybavenie, nejaké nástroje či náradie. Ak toto všetko má svoju danú kvalitu, šetrí to čas a námahu, tak je dôvod k úsmevu. Napríklad značka MAXIMA má vo svojom sortimente všetko potrebné pre každého mäsiara, a to nielen pre profesionálov,ale aj pre domácich priaznivcov...
May 22, 2021
Produkty značky Graef
Ucelená rada kuchynských spotrebičov, tak by sa dala bez preháňania charakterizovať ponuka firmy GRAEF. Spoločnosť vyrába vysoko kvalitné elektrospotrebiče pre domácnosť a takisto aj produkty - krájače pre gastronomické prevádzky a mäsiarstvo. Vybaviť sa teda môže ako bežná domácnosť, tak príslušná živnosť. 
Zobrazenie 1 - 6 zo 27 článkov