Saturday, January 8, 2022 v: Novinky diváci: 298

Nôž Oskard NK 038

Značka poľského výrobcu nožov Oskard, nie je na poli výrobcov nožov ničím neznámym
a sláva tejto značky je veľmi zaslúžený. Tento výrobca sa kvalitou svojich výrobkov a varietou ponúkaných typov nožov, môže smelo rovnať aj tradičným nemeckým výrobcom, či slávnym výrobcom zo Škandinávie.

Nože Oskard ponúkajú výborný pomer cena/kvalita a prekvapivo dobre sa s nimi pracuje, či už ste nadšený amatér, alebo ostrieľaný profík. V portfóliu značky Oskard nájdeme nože kuchynské, mäsiarske, hobby a špeciálne nože, ale aj mäsiarske sekery a sekáče a tiež ocieľky na brúsenie.

Medzi skvelými nožmi Oskard možno nájsť aj hotové poklady pre domácnosť, ktoré reprezentuje napríklad Kuchynský nôž model NK 038 s 11 cm dlhou čepeľou. Tento nôž sa pýši pohodlnou rukoväťou a dokonale ostrou pílkovitou čepeľou, ktorá je na konci zaguľatená. Vďaka svojej konfigurácii sa tento nôž perfektne hodí predovšetkým na krájanie pečiva aj jeho následného namazania napríklad maslom. Alternatívne v ponuke nájdete aj jeho kolegu Oskard 110 bez pílkovej čepele s klasickým ostrím. Tento nôž sa ľahko omýva
a jeho protišmyková rukoväť je maximálne bezpečná. Nôž ponúkame v štyroch farebných variantoch a za príplatok je možné si nechať na čepeli stvárniť aj vlastné logo.

Oskard NK 038 s pilkovou čepeľou

Oskard 110 s klasickým ostrím

Komentáre

Zanechajte svoj komentár