Friday, May 19, 2023 v: Články diváci: 15

Rezné dosky

Rezné dosky a nože môžeme smelo označiť za taký základný prvok každého mlynčeka či krájačky, pretože sú nevyhnutným komponentom pri činnosti, ku ktorej sú tieto stroje primárne určené, teda na mletie a krájanie mäsa. Kvalitná rezná doska by mala mäso spracovať účinne, ale zároveň šetrne a rôzne mäsové produkty vyžadujú aj špecifické spôsoby mletia alebo rezania.

V spoločnosti Másostroje Vám ponúkame viac ako tridsať druhov rezných dosiek a nožov do mlynčekov a rezačiek na mäso, prémiovej kvality od talianskej značky SALVINOX a fínskej značky Koneteollisuus Oy. Produkty sú vyrobené z najkvalitnejšej nerezovej ocele a spĺňajú tie najnáročnejšie štandardy mäsiarskej práce. Nájdete u nás klasické rezné dosky k mlynčeku na mäso so všetkými bežnými priemermi reznej hlavy aj rezných otvorov. Máme rezné dosky s okrúhlymi otvormi (tzv. sitá) aj obličkové. Ponúknuť Vám tiež môžeme perfektné nerezové krížové nože a v neposlednom rade aj kotúčové nože pre krájačky údenín a syrov, ako aj pre špeciálne krájačky od výrobcu Koneteollisuus Oy.


Kotúčové nože ponúkame nerezové aj teflónové, ktoré sú obzvlášť vhodné na krájanie syrov. Na ukladanie rezných dosiek a nožov Vám skvele poslúži nerezový pojazdný držiak, vďaka ktorému budete mať potrebné náčinie stále po ruke. Pretože dobré nakrájané mäsko lepšie chutí.

Komentáre

Zanechajte svoj komentár