Spoločnosť SolArM pôsobí v potravinárskom priemysle na medzinárodnom trhu viac než 20 rokov. Firma začínala ako výrobca klipsov určených pre uzatváranie plastových sáčkov vhodných pre balenie hydiny, neskôr však svoj sortiment rozšírila o ďalšie typy klipsov používané v mäsiarskom a mliekarénskom priemysle a očiek na zväzkovanie hotových vvýrobkov. Momentálne rozšírila svoj sortiment produktov a svojím zákazníkom ponúka mnoho druhov zariadení používaných v potravinárskom priemysle, strojov na spracovanie mäsa najvyššej kvality (rezačky, miešačky, mlynčeky, narážačky, krájačky, pásove píly, presovačky atď.), spotrebný materiál ale aj príslušenstvo používané v tejto oblasti. Okrem toho, spoločnosť SolArM je od roku 2001 autorizovaným agentom pre fínskeho výrobcu profesionálnych priemyslových umývačiek - Idea Machine.

V našej ponuka nájdete nasledovné:

Ak ste si z našej ponuky nevybrali a potrebujete zariadenie, ktoré na našich stránkach neponúkame prosím neváhajte nás kontaktovať. Náš obchodný tím Vám veľmi rád pomôže a zoženie to pravé zariadenie do Vášho podniku. Strojmi pre potravinársky priemysel, či už mäso výrobu, výrobu mlieka a syrov, produkciu nápojov ako je pivo, víno, cider, minerálky, sladené nápoje a iné, sa zaoberáme už vyše 20 rokov.

Firma dodáva svoje produkty do viacerých krajín a to na Slovensko, do Českej republiky, Poľska, Švédska, Estónska, Rakúska, Maďarska a Rumunska.

mapa

 

Naša tradícia výrobcu a dlhoročné skúsenosti sú zárukou najvyššej kvality a spokojnosti zákazníka.