Spoločnosť Masostroje vznikla v roku 2012 a od začiatku svojho pôsobenia nadviazala spoluprácu s mnohými svetovými vyrobením firmami a získala exkluzivitu predaja ich produktov na ČR a SK trhu. Spoločnosť sa zameriava na predaj profesionálnych strojov na spracovanie masa a strojov využívaných v potravinárskom priemysle, predajom baliacich strojov, kuchynského či gastro vybavenia a rôzneho príslušenstva. Portfólio zahŕňa aj produkty zamerané na hygienu v prevádzkach alebo domácnostiach, a spotrebný materiál ako sú sáčky, klipsne, filtre, oleje, UV lampy, nože, pílové pásy a iné.

V našej ponuka nájdete nasledovné:

Ak ste si z našej ponuky nevybrali a potrebujete zariadenie, ktoré na našich stránkach neponúkame prosím neváhajte nás kontaktovať. Náš obchodný tím Vám veľmi rád pomôže a zoženie to pravé zariadenie do Vášho podniku. Strojmi pre potravinársky priemysel, či už mäso výrobu, výrobu mlieka a syrov, produkciu nápojov ako je pivo, víno, cider, minerálky, sladené nápoje a iné, sa zaoberáme už vyše 20 rokov.

Firma dodáva svoje produkty do viacerých krajín a to na Slovensko, do Českej republiky, Poľska, Švédska, Estónska, Rakúska, Maďarska a Rumunska.

mapa

 

Naša tradícia výrobcu a dlhoročné skúsenosti sú zárukou najvyššej kvality a spokojnosti zákazníka.