Monday, August 2, 2021 v: Novinky diváci: 113

Oleje a filtre BUSCH

Každá práca si žiada svoje, a to ako zo strany ľudí, tak zo strany vybavenia a potrebného príslušenstva. Samozrejmosťou potom je kvalita na všetkých týchto úrovniach. Keď mu máte plne zabezpečené tie najlepšie podmienky, tak môžete smelo zákazníkovi ponúknuť svoj produkt. Vyššie uvedené sa úplne hodí na vákuové baliace stroje a k nim patriace oleja a filtre značky BUSCH. Jedno bez druhého nemôže dobre existovať. Stavte preto na osvedčenú značku na trhu - oleje a filtre BUSCH.

BUSCH má svoju tradíciu medzi výrobcami

Nemecká značka BUSCH má viac ako päťdesiatročnú tradíciu na trhu. Firma bola založená v roku 1963 a dnes je to najväčší výrobca
s najširším výberom priemyselných vákuových technológií. S pokojným svedomím tak môžete staviť na oleje a filtre
BUSCH pre vákuové baličky
. Výsledok nielen splní vaše očakávania, ale aj milo prekvapí svojimi úžitkovými vlastnosťami. S akoukoľvek otázkou sa na nás samozrejme môžete obrátiť. Radi vám pomôžeme.

Olejový filter BUSCH 001

Olejový filter BUSCH 001 je určený pre vývevy vo vákuových baličkách HENKELMAN, Cookmax, GEV s výkonom čerpadla od 160 m3/h do 305 m3/h. Zabezpečí vám úplne bezproblémovú prevádzku, ktorý sa odrazí aj v dlhšej životnosti celého stroja - vašej vákuové baličky. Olejový filter vám dodáme prakticky obratom. Žiadne dlhé čakanie.

Olej VM 32 pre čerpadlá BUSCH

Bez kvalitného oleja nemôže žiadny olejový filter dosť dobre existovať. Olej VM 32 pre čerpadlá BUSCH vo vákuových baličkách je preto tým najlepším príslušenstvom. Filter a olej sa proste dopĺňajú. Tento olej má veľmi dobré mazacie vlastnosti, zabezpečí dostatočný odvod tepla. Olej je v ponuke v balení 1, 2, 510 a 20 litrov. Nezabudnite, že pravidelnou výmenou oleja sa predlžuje doba bezproblémového chodu.

Vzduchový filter BUSCH

V našej ponuke nájdete tiež vzduchový filter BUSCH. Ide o vysoko kvalitný filter, ktorý znamená menšiu záťaž vákuového čerpadla aj nízky pokles tlaku počas životnosti filtra. Samozrejmosťou je tichý chod. Vďaka tomuto vzduchovému filtru je čistejšie pracovné prostredie. Využijete ho pre značky ALLPAX, BUSCH, Cookmax, GEV a HENKELMAN. Chcete niečo objasniť, potrebujete sa poradiť?
S dôverou sa na nás obráťte.

Papierová vložka do vzduchového filtra BUSCH

Môže sa zdať, že je to taká malá drobnosť, však sa podceniť nedá. Vymeniteľná papierová vložka do vzduchového filtra BUSCH má svoje opodstatnenie. Táto papierová vložka má istý zmysel, ktorý prispieva k bezchybnému fungovaniu vzduchového filtra BUSCH. Pravidelnou obmenou si chránite celé zariadenie a následne aj produkty, ktorý idú od vás k vašim zákazníkom. Pozrite sa do našej ponuky a zoznámte sa viac s celým sortimentom. Sme vám vždy plne k dispozícii.

Komentáre

Zanechajte svoj komentár